Przyłącz się do nas!

DLACZEGO WARTO DOŁĄCZYĆ?

W Kodilla zmieniamy podejście do nauki programowania, której według nas spróbować może każdy!

Niezależnie czy ktoś ma 15 czy 45 lat, czy jest studentem polonistyki, czy pracuje w marketingu... każdemu z nich chcemy ułatwić wejście w świat kodowania stron www i serwisów internetowych.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Kodilla? Sprawdź nasze kursy lub zakładkę "O nas".

Webinar Ninja

Poszukujemy we Wrocławiu w rosnącym startupie Kodilla osoby na stanowisko Webinar Ninja, która pomoże naszej firmie przekazywać osobom zainteresowanym informacje o tym, jak zmienić swój zawód i wejść w branżę IT.

Wymagania

  • Chęć pomagania innym w zrozumieniu dostarczanej przez Kodillę wartości.
  • Swoboda w wysławaniu się i nienaganna wymowa.
  • Umiejętność tłumaczenia prostym językiem złożonych pojęć.
  • Predyspozycje do komunikacji z dużym audytorium.
  • Pomysłowość w kontekście sposobów prezentacji oferty.

Obowiązki

  • Prowadzenie dla adeptów webinarów (prezentacji online) - przykład. Nauczymy Cię jak to robić :) Webinar zaczyna się o godz. 19 lub 20 w dni robocze. Pozostałe obowiązki za dnia (przychodzisz później niż standardowa 9:00).
  • Pomoc w przygotowaniu metariałów na webinary.
  • Kontakt z wybranymi osobami po webinarze.
  • Praca w systemach CRM i Marketing Automation.
  • Wsparcie wybranych procesów marketingowych.

Co oferujemy

  • Wynagrodzenie 2000-4000 zł (netto na B2B, brutto przy innych formach) oraz ścieżka rozwoju.
  • Możliwe premie za efekty działań webinarowych.
  • Dla samych webinarów możliwa praca zdalna (reszta w biurze).
  • Wprowadzenie w świat IT i szkolenie przygotowujące (najpierw asysta przy webinarze).
  • Udział w projekcie zmieniającym polską edukację!
  • Obserwacja jak powstaje startup… który się udaje :)
  • Piękne biuro, luźna atmosfera i wzajemna pomoc.

Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij nam swoje CV ze zdjęciem (opcjonalnie z 30-sekundowym filmikiem, nieważna jakość), datą urodzenia, miejscowością zamieszkania i danymi o doświadczeniu, wiedzy, edukacji (dołącz stopkę ze zgodą na przetwarzanie danych) i — jeśli chcesz — List motywacyjny, na adres jobs@kodilla.com. Tytuł maila: Aplikacja [Webinar]. Opcjonalnie w mailu napisz proszę kilka zdań dlaczego chcesz do nas dołączyć :)

MENTOR kursów front-end/JS

Poszukujemy osoby na stanowisko Mentora front-end/JS (zdalnie lub z Wrocławia). Szukamy osób które mają już doświadczenie w kodowaniu front-end, lubią uczyć innych i chcą dorobić poza aktualną pracą lub w całości zająć się edukacją w IT.

Wymagania

  • Praktyczna znajomość HTML5/CSS3, Flexbox, Bootstrap, SASS, RWD.
  • Doświadczenie w cięciu szablonów z projektów graficznych.
  • Poczucie estetyki, znajomość konwencji użyteczności.
  • Praktyczna znajomość JavaScript (w tym OOP), JQuery, Ajax, Gulp/Grunt.js, GIT, dla nauki podstaw.
  • Potrzeba pomagania innym w nauce i podejście "nie ma głupich pytań".
  • Umiejętność sprawnej komunikacji ze zdalnym zespołem (Slack, Google Docs, Trello).

Obowiązki

  • Mentorowanie osób początkujących w Web Development, biorących udział w bootcampie online na Kodilla.
  • 1 rozmowa tygodniowo per kursant - 45min/Skype i 4-5 zdalnych review tygodniowo, prostego kodu edukacyjnego kursanta tygodniowo).
  • Supportowanie uczestników na grupach, na Slacku.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie na UZ lub B2B.
  • Udział w startupie zmieniającym polską edukację!
  • Wdrożenie i pomoc od obecnych mentorów.

Jeśli jesteś zainteresowany(a) wyślij nam swoje jednostronicowe, proste CV ze zdjęciem, datą urodzenia, miejscowością zamieszkania i danymi o doświadczeniu, wiedzy, edukacji (dołącz stopkę ze zgodą na przetwarzanie danych) i jeśli chcesz List motywacyjny oraz portfolio, na adres mentors@kodilla.com. Tytuł maila: Aplikacja [Mentor front/JS]. W mailu napisz kilka zdań dlaczego chcesz do nas dołączyć :)

Skontaktujemy się ze wszystkimi, a z wybranymi osobami będziemy kontynuować :)