This website uses cookies to deliver content specific to your interests. You can enable/disable cookies in your browser's settings.

Read more

Mentors

Meet the Kodilla Mentors, their stories and experience

Peter

Web Developer, JavaScript Developer, Web Developer Plus

HTML, CSS/Sass, JS i Git-a mam w jednym palcu, a resztę w pozostałych. Obecnie zajmuję się tworzeniem aplikacji e-commerce z wykorzystaniem m.in. React/Redux. Chętnie poznaję nowinki ze świata IT, a wolnych chwilach lubię upiec jakieś ciasto.

Marius

Front-end Developer

Komercyjnie z front-endem ma do czynienia od 2010 roku. Zajmuje się przede wszystkim tworzeniem rozbudowanych aplikacji internetowych. Spec od jQuery i naprawiania dziwnych problemów, bardzo cierpliwy człowiek :)

Conrad

Front-end Developer, JavaScript Developer, Web Developer

JavaScript developer dla szwajcarskiego Coresystems AG. Specjalista AngularJS oraz TypeScript. Na co dzień tworzę aplikacje webowe, pracuję głównie zdalnie dla zagranicznego klienta. Z wykształcenia jestem księgowym - żywy dowód na to, że można się przebranżowić i zostać dobrym koderem.

Peter

Web Developer, WordPress Developer, Web Developer Plus

Swoje pięcioletnie doświadczenie jako Front End Developer zdobywałem pracując w HNRsystems, Honaro, UplandDigtal, Bowwe i obecnie Kodilli. Jako freelancer tworzyłem wiele rozwiązań głównie dla zagranicznych klientów. Uważam, że naważniejsza jest pasja, wiara w siebie i ciągły progres. Chętnie dzielę się swoim doświadczeniem i zawszę służę dobrą radą :)

Marcel

Web Developer

Programowaniem zajmuję się już 10 lat, do informatyki staram się podejść kompleksowo; poprzez grafikę 2D, 3D, montaż video, programowanie aplikacji webowych jak i mobilnych, oraz kwestie zabezpieczeń sieciowych i pozycjonowania. Uczę się całe życie i chętnie przekazuję wiedzę.

Michael

Web Developer, Web Developer Plus

Zacząłem kodować strony internetowe w 2009 roku jako samouk-freelancer. Obecnie mam doświadczenie w pracy zarówno dla małej agencji interaktywnej, jak i międzynarodowej korporacji z dużym zespołem front-end developerów. Dzieląc się swoją wiedzą, zwracam uwagę na dobre praktyki i najnowsze trendy w świecie front-endu.

Michael

Web Developer, Web Developer Plus

Programowanie to forma sztuki. Najważniejsza dla mnie jest praktyka i taką wiedzę staram się przekazywać. Czepiam się szczegółów, ale to właśnie w nich tkwi - moim zdaniem - jakość całości. Full stack developer, programista z zamiłowania, samouk. Za ważniejsze uważam ludzi i interakcje od procesów i narzędzi.

Jacob

Front-end Developer, WordPress Developer

Pierwszą stronę stworzyłem w wieku 13 lat, od 2011 roku stale współpracuję z Warszawskimi agencjami interaktywnymi jako Web Designer & Developer. Spinam projekty od A do Z. Od projektu graficznego, do wdrożenia i przekazania klientowi. Od kilku miesięcy prowadzę własną agencję interaktywną i studio animacyjne, pracując dla klientów z całego świata.

Tom

Web Developer

Lubi dzielić się wiedzą, a nauczanie to jego pasja. Tworzy strony internetowe od 11 lat. Front-end Developer z międzynarodowym doświadczeniem. Przemawia publicznie w klubie Toastmasters. Prowadzi firmę programistyczną Studio Leopard. Prelegent na spotkaniach związanych z programowaniem. Jest dla swoich kursantów przewodnikiem, udziela wskazówek i podpowiada, jednak wychodzi z założenia, że zadania powinny być rozwiązywane samodzielnie.

Michael

Front-end Developer

Komercyjnie z branżą IT jestem związany od 2008 roku. Obecnie pracuję jako Senior Front-end developer w Grupie Unity. Jestem również właścicielem małego studia interaktywnego MKGstudio. Specjalizuję się głównie w technologiach front-endowych, ale również nie są mi obce tematy związane z designem, UX oraz UI. Głównym obszarem mojej pracy jest rozwijanie od strony frontu aplikacji dużych systemów e-commerce. Jako nauczyciel staram się być dla moich kursantów głównie przewodnikiem po świecie front-endu oraz drogowskazem do rozwiązania problemu - nie podam Ci go 'na tacy'. Wychodzę z założenia, że rozwiązany samodzielnie (lub z pewną pomocą) problem uczy dużo bardziej niż gotowe rozwiązania. Jeśli uważasz podobnie - na pewno się dobrze dogadamy :)

Matt

WordPress Developer, Web Developer, Web Developer Plus

Jako Frontend Developer pracuje od 2011 roku. Kocha to, co robi i sprawia mu to niesamowitą satysfakcję każdego dnia.

Tom

Web Developer

Na co dzień full-stack developer w Neoteric. Uwielbiam nowe technologie co wymusza na mnie znajomość najnowszych trendów.

Bart

Web Developer

Niedoszły muzyk, fan NBA. Zaczynałem karierę jako grafik, stopniowo bardziej interesowałem się programowaniem. Obecnie głównie pracuje w Javascripcie i staram się być na bieżąco ze wszystkimi nowinkami świata frontendowego :)

Patrick

Web Developer, Web Developer Plus

Strony i aplikacje internetowe tworzę od 16 roku życia. Obecnie pracuje jako front-end developer w firmie Perform Media Poland w technologii React oraz TypeScript :)

Paul

Web Developer

Cześć! Jestem Paweł i uwielbiam kodować ;) Swój pierwsze "Hello world!" wyklikałem już w czasach podstawówki. To dla mnie nie tylko praca, ale i pasja. IT poznawałem jako samouk, więc sporo zagadnień staram się tłumaczyć tak, jak sam je zrozumiałem - prosto, zwięźle i bez zbędnego bełkotu. Obecnie pracuję jako freelance web developer i uczę innych jak robić to samo :) Publikowałem m.in. dla SitePoint i Tuts+ oraz JsCrambler.

Paul

JavaScript Developer, Front-end Developer

Dzielenie się wiedzą sprawia mu przyjemność. Po sukcesywnym "zmentorowaniu" kolegi - który został freelancerem - postanowił się wziąć za to na poważnie. Kilkunastoletnie doświadczenie w pisaniu aplikacji webowych, androidowych i desktopowych dało mu szerokie spojrzenie na świat aplikacji. Miłośnik dobrze przemyślanych interfejsów oraz zwolennik pragmatyzmu i minimalizmu.

Adrian

Java Developer

Cześć! Mam na imię Adrian:) Od kilku dobrych lat pracuje jako FullStack Java Developer. Uwielbiam swoją pracę, przynosi mi ona mnóstwo satysfakcji i przyjemności. Tym entuzjazmem chcę zarazić każdego kursanta. Technologie wokół których pracuję to głównie Java 8, Spring, Angular 2, ReactJs. Ponadto mam sporą wiedzę na temat działania mikroserwisów i technologii z tym związanych oraz brałem udział w największym Hacathonie w Polsce - HackYeah. Lubię uczyć innych, sprawia mi to ogromną przyjemność. W wolnej chwili interesuje się marketingiem internetowym oraz rynkiem e-commerce - prowadzę kilka serwisów internetowych oraz jestem w trakcie budowania własnej aplikacji typu SaaS.

Michael

Java Developer

Fan javy i programowania obiektowego. Od ponad 3 lat pracujący z nią komercyjnie głównie jako back end developer.

Jarema

Java Developer

Programista Java. Od 2011 aktywny zawodowo w rozwijaniu aplikacji biznesowych, od wielu lat programujący z zamiłowania do kodowania. Fan komputerów i nowych technologii. Z wykształcenia magister inżynier Informatyki na wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, poszerzał swoją wiedzę również na studiach podyplomowych Technologii Internetu na Polsko-Japońskiej Akademii Technik Komputerowych oraz szkoleniach z technik testowania i tworzenia aplikacji webowych

Andy Jaromin

Java Developer

Zawodowo jestem związany z IT od 1995 roku. Na przestrzeni lat pracowałem w różnych firmach jako programista, a także kierowałem zespołami developerskimi. Brałem udział w realizacji zarówno małych, jak i dużych, czy też bardzo dużych projektów (ponad 500 osób). W swej pracy używam wielu różnych języków programowania oraz frameworków, różnych rodzajów baz danych, serwerów aplikacyjnych, a także korporacyjnych szyn usług. Systemy przetwarzające setki żądań na sekundę to moja codzienność. W ostatnich latach bardziej skłaniam się ku rozwiązaniom lekkim, opartym o zwinne metody wytwarzania oraz otwarte technologie, niż ku "ciężkim" monolitycznym rozwiązaniom. Jestem również certyfikowanym SCRUM Master'em. Bardzo często jestem zatrudniany do prowadzenia procesów rekrutacyjnych programistów - więc mogę podpowiedzieć, co należy zrobić, aby podczas takiego procesu pozytywnie wypaść :) W czasie wolnym lubię się oderwać od wszystkiego podczas górskich wielokilometrowych wędrówek.

Matt

Java Developer

Pracuje zawodowo już 3 lata na stanowisku Java EE Developer w e-point SA, jednak zagadnienia frontednowe nie są mu również obce. Stawia na praktyczne, inżynierskie podejście do rozwiązywania problemów. Przez wszystkie lata nauki był świadkiem popełnianych błędów w sposobie przekazywania wiedzy, co pozwoliło mu wyrobić swój własny i skuteczny styl mentorowania.

Stephan

Java Developer

Developer JAVA z pragmatycznym podejściem do programowania. Uważa, że praktyka to najlepszy sposób na naukę.

Matthias

Java Developer

Programista Java oraz Android. Miłośnik programowania funkcyjnego. Pierwszy tekstowy manager sportowy napisał w Basic'u w szkole podstawowej. Uwielbia algorytmikę oraz niedeterministyczne algorytmy machine learning. Uważa, że Internet of Things oraz ML w ciągu najbliższych lat całkowicie zmienią nasze życie

Jacob

JavaScript Developer, Web Developer

Frontendowiec z ponad 3 letnim doświadczeniem. Straszna gaduła. Lubi poznawać nowe technologie oraz automatyzować sobie pracę. Niegdyś używał Windowsa, na szczęście przeszedł na dobrą stronę mocy i prawilnie korzysta z Linuksa. W wolnym czasie stara się odpoczywać na łonie natury łowiąc ryby lub hasa po terenach nabijając kilometry:) Jakby tego było mało, jest fanem gier planszowych. Niech JS będzie z Wami!

Arthur

Java Developer

Java Developer, projektant, lider zespołu z 10 letnim doświadczeniem komercyjnym. Brał udział w tworzeniu różnego rodzaju systemów informatycznych, zaczynając od systemów typu ECM/BPM, przez usługi do przetwarzania elektronicznych biletów lotnicznych, po wysokowydajne systemy przetwarzające transakcje finansowe (Straight-through processing). Miłośnik Java'owego (JVM) ekosystem, Clean Codingu oraz szeroko rozumianych dobrych praktyk wytwarzania oprogramowania.

Michael

Java Developer

Programista, rekruter techniczny, mentor młodych talentów, trener oraz wykładowca Politechniki Śląskiej. Jako programista - fan programowania funkcyjnego, pasjonat Javy, adept Scali, zwolennik JavaScriptu. Jako rekruter - nie szuka przeciętności oraz 'zasiedziałych' seniorów. Jako mentor - stara się udowodnić, że jednak 'się da'. Jako trener - uczy tylko rzeczy nowych i ambitnych. Na co dzień stara się udowodnić, że „umiejętności > doświadczenie”. Po godzinach kolekcjoner certyfikatów programistycznych. Zawodowo ponad 7 lat w aktywnym developmencie, pełnił szereg funkcji od Senior Java Developera, Technical Team Leadera, Dev Opsa po IT Architekta.

Tom

Web Developer

Doświadczenie zdobywałem w pracy dla agencji interaktywnych. Od ośmiu lat przekuwam kreatywne koncepcje wizualne w funkcjonalne witryny internetowe. Zwracam uwagę na detale, a dobór technologii i możliwe rozwiązania uzależniam od projektu, z którym mamy do czynienia.

Matthias

Java Developer

Java and PHP Developer with a demonstrated history of working in the wholesale and gaming industry, currently aviation industry. Skilled in Java 8, PHP7, Laravel, Spring, API and E-commerce systems. "Code hard or go home" ~Paulo Coelho

Kamil

Web Developer, Web Developer Plus

Przygodę z frontendem zacząłem od tworzenia aplikacji na platformę mobilną Tizen firmy Samsung. Obecnie tworzę web aplikację z użyciem react/redux/rxjs, kieruję zespołem frontend oraz przeprowadzam interview w Codilime.

Maggie

Java Developer

Certyfikowany programista JAVA. W branży IT jestem od 8 lat i miałam okazję poznać proces wytwarzania oprogramowania od etapu analizy, po realizację oraz opiekę serwisową po wdrożeniu produkcyjnym. Od 3 lat skupiam się głównie na obszarze programowania po stronie backendu. Aktualnie pracuję jako programista JAVA i rozwijam platformę elektronicznych wniosków wykorzystywaną przez wiodące banki w Polsce.

Tom

Java Developer

Cześć, jestem Tomek - Java Developer. Uwielbiam poznawać nowe technologie, aktualnie fascynuję się funkcyjnym podejściem do programowania. Ostatnie lata w pracy zawodowej to głównie Java, Spring oraz AngularJS. Odnośnie tej ostatniej technologii, to tak front-end również jest mi znany. Kilka lat temu udało mi się potwierdzić znajomość Java poprzez uzyskanie odpowiedniego certyfikatu.

Kate

Java Developer

Świeżo upieczony inżynier informatyki, aktualnie na studiach magisterskich. Studiowałam i studiuję dziennie na Politechnice Wrocławskiej. Dotychczasowe trzyletnie doświadczenie zdobywałam w Nokii i Ryanairze. Obecnie w pracy koncentruję się przede wszystkim na backendzie (m. in. Java, Spring, Hibernate), z drobnymi elementami frontendu. Do obowiązków podchodzę sumiennie, lecz nie jestem nadgorliwa. Kurs ze mną nastawiony jest na zdobycie praktycznych umiejętności oraz rozwiązanie problemu, a nie szukanie go tam, gdzie go nie ma. Gdy nie koduję, podróżuję.

Matt

Web Developer, Web Developer Plus

Od ponad 5 lat zajmuję się frontendem ze specjalizacją w kierunku JavaScript developer. Z jQuery pracuję od ponad 7 lat, posiadam bogate doświadczenie z Backbone i Marionette, i mniej bogate z React i Redux. Pracowałem również z ExpressJS i MongoDB.

Daniel

Java Developer

Cześć! Jestem certyfikowanym programistą Java, z ponad 5 letnim doświadczeniem, w wielu projektach z różnych sektorów biznesu (m.in. finanse, media, reklamy, zakłady sportowe). Ukończyłem studia inżynierskie na AGH, oraz magisterskie na Politechnice Krakowskiej. Aktualnie pracuję nad platformą e-commerce dla jednej z większych sieci handlowych w Europie. Interesuję się mikroserwisami, technologiami z nimi związanymi oraz rozwiązaniami opartymi o cloud. Lubię poznawać nowe frameworki i podejścia do tworzenia oprogramowania.

Chris

Web Developer

Inżynier budowy z wykształcenia, programista-samouk z zamiłowania. Od przeszło 3 lat poznaję kolejne tajniki web developmentu, od vanilla JS, poprzez jQuery a na Reakcie i Angularze kończąc. Samodzielne pochłanianie wiedzy nauczyło mnie, że każdy problem, z którym się mierzę należy najpierw dokładnie zrozumieć, zanim zacznie się go rozwiązywać i tego podejścia staram się uczyć innych. W wolnym czasie lubię oglądać gify z pandami, skakać na koncertach i czytać horrory \( ゚ヮ゚)/

Paul

Java Developer

Certyfikowany programista Java (OCAJP 8) z doświadczeniem w backendzie jak i we frontendzie. Autor m. in. kursu programowania dla Heliona. Posiadam doświadczenie w pracy zarówno w małych firmach jak i w największych korporacjach na rynku (Hewlett-Packard). Chętnie pomogę wejść do świata IT.

Charles

Java Developer

Cześć, jestem Karol, zajmuję się programowaniem od ponad 5 lat. Aktualnie poświęcam się Javie, Springowi oraz mikroserwisom, chociaż swoje pierwsze kroki stawiałem w C#. Pracuję na stanowisku Senior Software Developer, przecierałem też szlaki jako Scrum Master, Team Lead oraz DevOps. Nie są mi obce procesy rekrutacji programistów, więc chętnie pomogę i w tym aspekcie.

Matt

Java Developer

Cześć! Mam na imię Mateusz. Pracuję jako programista Java rozwijając system bankowości elektronicznej dla jednego z polskich banków. Interesuję się technologiami blockchain, machine learning i big data. Lubię podróżować i rozmawiać z ludźmi :)

Lukas

Java Developer

Zawodowo programuję od 7 lat, geek, pasjonat technologii, zwolennik czystego kodu. Przez ten czas miałem okazję sprawdzić się w różnych rolach, od Junior Developera, przez prace na kontrakcie dla klienta z USA po technical leadera w kilkuosobowym zespole. Aktualnie Senior Java Developer w młodym, prężnie rozwijającym się startupie.

Peter

Web Developer, Web Developer Plus

Lead Developer w małym zespole programistów. Uwielbiam współpracować z ludźmi, przekazywać im swoje doświadczenie i pomagać w rozwoju. Pracuje jako programista od 6 lat, w tym od 5 jako Web Developer. Moje początki to asp.net, nastepnie na 3 lata bliżej związałem się z angular js, a od roku pracuje też w ReactJs/Redux.

Andy

Java Developer

Mam na imię Andrzej i od ponad 6 lat zawodowo zajmuję się programowaniem w języku Java. Posiadam doświadczenie głównie jako back-end developer w aplikacjach korporacyjnych, ale znam również podstawy front-endu (HTML, CSS, JavaScript). Jestem fanem Clean Codu oraz interesuję się SOA i mikroserwisami.

Erwin

Java Developer

Jestem programistą Java z ponad 7-letnim doświadczeniem. Z sukcesem przeszedłem ścieżkę „od zera” do Senior Developera, choć zaczynałem jako samouk. Pracowałem dla największych firm w branży (finanse, ubezpieczenia, lotnictwo). Pasjonat Springa i rozwiązań cloudowych

Kamil

Java Developer

Zawodowym programistą jestem od 2012 roku. Pracowałem w 4 różnych firmach, a od ponad 2 lat spełniam się w polskiej firmie Codewise, która swoimi produktami podbija świat marketingu internetowego, a swoim podejściem do pracownika nawiązuje do najlepszych firm z branży takich jak Google, Facebook itp. Uwielbiam swoją pracę, ciagle staram się być lepszy i chciałbym tą pasja zarazić też innych. Skoro macie możliwość robić fascynujące rzeczy, dostawać za to świetne pieniądze i pracować z ludźmi którzy należą do najbardziej zadowolonej branży na rynku pracy to dlaczego mielibyście nie skorzystać z tej szansy? Ja skorzystałem :)

Alex

Web Developer

Software Engineer z sześcioletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w pisaniu aplikacji webowych, a w szczególności wizualizacji "big data". Front-end to mój świat.

Oscar

Web Developer, Front-end, Web Developer Plus

Młody programista z zawodu i zamiłowania. Mimo młodego wieku znam to i owo. Na codzień Front-End Developer w Katowickim Skyrise, po godzinach . Lubie dzielić się wiedzą oraz pomagać innym w zdobywaniu jej. Fan nowych technologi, Angular lover, znawca HTML, CSS, SCSS, JS i paru innych :)

Hubert

Java Developer

Jestem programistą Java z 4 letnim komercyjnym doświadczeniem zdobywanym w branży telekomunikacyjnej oraz lotniczej. Jednak moja przygoda z Java zaczęła się dużo wcześniej. Dodatkowo pracowałem ze Spring, Hibernate, REST oraz trochę front-end. Interesuję się nowinkami technologicznymi, sportem oraz wszystkim co związane z komputerami. W wolnych chwilach gram w piłkę nożną i squash'a.

Igor

Web Developer, Web Developer Plus

Senior frontend engineer w Cognifide Polska. Na co dzień pracuję z klientami z całego świata wprowadzając nowe, stabilne rozwiązania ze świata frontendu. Jestem team leader, web designerem, UX designerem, frontend developerem, wykładowcą i nauczycielem. Z wykształcenia jestem biologiem molekularnym, który od 2007 związany jest ze światem designu oraz webdevelopmentu. Uwielbiam pracować z ludźmi oraz nauczać ich obszarów, w których się specjalizuję.

Martin

Front-end Developer

Na co dzień Front-end developer w branży e-commerce, który po kilku latach pracy jako freelancer zdecydował się na etat i poświęcenie wieczorów na własne projekty. Jestem samoukiem, lubię nowości i bardzo chętnie podzielę się wiedzą i własnymi doświadczeniami. Z przyjemnością nauczę Cię jak pisać czysty kod wykorzystując dobre strony i praktyki programowania oraz podpowiem jakie metodyki wyróżnią Cię na rynku pracy!

Greg

Front-end Developer, Web Developer

Strony WWW tworzę od 1994 (sic!) roku. Aplikacje webowe od około 10 lat. Czasami z nutką sentymentu zdarza mi się opowiedzieć anegdotkę czy dwie o ewolucji jaką przeszedł (szeroko pojęty) WebDesign. Na co dzień pracuję w dużej szwedzkiej korporacji jako Senior Application Consultant oraz prowadzę własną firmę.

Martin

Front-end Developer

Jestem Frontend Developerem z komercyjnym doświadczeniem. Na co dzień pracuję w biurze w Warszawie rozwijając aplikacjię biznesową. Dodatkowo studiuję zaocznie informatykę. Większość wolnego czasu spędzam na ulepszaniu swoich umiejętności i zdobywaniu nowej wiedzy, którą chętnie się dzielę.

Lukas

Front-end Developer, Web Developer, Web Developer Plus

Człowiek, Ojciec, Developer. Front-endem zajmował się zanim to było modne. Za dnia programuje dla zagranicznej korporacji a w nocy mnoży wiedzę którą się potem chętnie dzieli.

Paul

Java Developer

Jestem Senior java deweloperem z 10 letnim doświadczeniem zarówno w małych firmach jak i korporacjach o zasięgu międzynarodowym. Realizowalem projekty ministerialne (ARMiR oraz UFG) oraz rozwijałem aplikacje bankowe dla Credit Suisse i Eurobanku. Programowania uczę zawsze w ten sposob, by bylo jak najprostsze (ale nigdy prostsze). Na codzień pracuję z takimi frameworkami jak Spring, Hibernate, Angular´JS. Wielokrotnie nadzorowałem pracę Junior Deweloperów, którzy przy mnie rzucali się na gleboką wode rynku IT. Ich historie pokazują że dzięki cieżkiej pracy i z odpowiednią pomocą można osiagnąć sukces.

Matthias

Java Developer

Hej! Zawodowo jestem programistą od ponad 5 lat - nie jest to jednak tylko moja praca, ale także pasja, którą praktykuję od dzieciństwa. Spędzam dużo czasu na poznawaniu przeróżnych technologii "od środka", przez co łatwiej mi je zrozumieć i przekazać tą wiedzę innym. Programuję głównie w Javie, jednak czasami uciekam do Go, Pythona, czy też JS. Pasjonuje mnie czysty kod. W pracy przeznaczyłem dziesiątki godzin na rekrutowanie programistów i chętnie podzielę się z Tobą moimi doświadczeniami. Bardzo podoba mi się idea programisty samowystarczalnego - czyli takiego, który zna się nie tylko na swojej specjalizacji, ale także na tym co dzieje się dookoła. Interesuję się także wszechpojętą automatyzacją, od smart-botów do wypełniania time-sheet'a, po inteligentne domy.

Lukas

JavaScript Developer

Cześć! Mam na imię Łukasz. Programowaniem zajmuje się od 2006 roku. Tworzyłem głównie aplikacje intranetowe w technologiach .NET, Java a od 2015 roku jestem związany z platformą Node.js oraz z JavaScripte-em i w tych technologiach staram się ciągle rozwijać. W projektach przyjmowałem różne role, od programisty, po team leadera a na kierowniku projektów kończąc. Uwielbiam wyzwania i jednym z takich wyzwań jest dzielenie się swoją wiedzą aby pomóc innym.

Nick

Web Developer

Pracuje jako Frontend Engineer w Cognifide Polska, gdzie na codzień zajmuje się tworzeniem aplikacji w Reatcie i Angularze a także automatyzacją procesów. W wolnych chwilach startuje w zawodach Trójboju Siłowego.

Michael

Web Developer, Web Developer Plus

Programowaniem zajmuję się od 8 lat. Pracowałem głównie przy projektach medialnych i kampaniach reklamowych w ramach czego wymyślałem, projektowałem i kodowałem konkursy i gry. Pisany kod powinien być czytelny i zgrabny, a rozwiązania jak najprostsze.